Náš Liptov

Nová webová stránka s väčším množstvom informácií

Naše aktivity

Nová webová stránka s väčším množstvom informácií

Obdobie:
marec 2012

Dňa 1. marca 2012 bola spustená vynovená internetová stránka na značku Liptov www.nasliptov.sk s cieľom zdokonaliť komunikáciu s našimi spotrebiteľmi a budovať si s nimi pozitívny vzťah. Naším cieľom je budovať transparentnú komunikáciu, a preto webová stránka ako jedna z mála na trhu poskytuje detailné informácie o produktoch, ich zložení a charakteristikách. 

S cieľom zdokonaliť komunikáciu s našimi spotrebiteľmi a budovať si s nimi pozitívny vzťah sme spustili 1. marca 2012 vynovenú internetovú stránku na značku Liptov www.nasliptov.sk.
Naším cieľom je budovať transparentnú komunikáciu, uľahčiť spotrebiteľom prístup k informáciám. Preto webová stránka ako jedna z mála na trhu poskytuje detailné informácie o produktoch, ich zložení a charakteristikách.

Taktiež sme našich spotrebiteľov chceli inšpirovať a na stránke okrem produktov ponúkame až 31 receptov, návody na výrobu ozdôbok a hračiek z prírodných materiálov či tipy na výlety v regióne Liptov. Táto zásobáreň nápadov vychádza z bohatstva liptovskej prírody a spotrebiteľom chceme zaujímavou formou priblížiť cenné tradície dávnych majstrov.

www.nasliptov.sk

Zavrieť