Náš Liptov

TOUR DE LIPTOV – 3446,6 zelených kilometrov

Naše aktivity

TOUR DE LIPTOV – 3446,6 zelených kilometrov

Obdobie:
júl-august 2013

Plníme naše záväzky a spolu s našimi zamestnancami budujeme Zelený Liptov. Vďaka našej spoločnej letnej aktivite v rámci celofiremného projektu Zelený Liptov, ktorú sme interne pomenovali TOUR DE LIPTOV, sme vyzvali našich zamestnancov, aby chodili do práce ekologickejšie - na bicykli. Malý projekt prerástol do veľkolepých výsledkov, a to len a len vďaka našim zamestnancom, ktorí majú zelené srdce!

Verili by ste tomu? Našich 52 zamestnancov, ktorí sa v priebehu leta zapojili do cyklosúťaže, spoločne zdolalo presne 3446,6 km. Je to dokonca o niečo viac ako tohtoročný jubilejný 100. ročník najprestížnejších cyklistických pretekov Tour de France, ktoré mali spolu 3 404 km.

Len pre zaujímavosť a lepšiu predstavu. Keďže obvod Slovenska je 1 672 km, môžeme povedať, že naši zamestnanci spolu prešli viac ako dvakrát okolo Slovenska. A to všetko iba v sledovanom období od 22.7. do 22.8.2013 v rámci cesty z domu do práce a späť!

Tešíme sa, že sme touto aktivitou mohli prispieť k Zelenšiemu Liptovu. Tých najaktívnejších cyklistov sme s radosťou ocenili užitočnými cyklodarčekmi.

Text: Lenka Hájeková

Foto: www.sxc.hu

Zavrieť